Wesołych Świąt!

Kochani życzymy wszystkim spokojnych, rodzinnych i białych  Świąt Bożego Narodzenia. Chwil pełnych radości i pozytywnych emocji, odpoczynku i dobrej przemiany materii po obfitej kolacji.

All I want for xmas is you!

All I want for xmas is you!

W tym roku obchodzimy Święta w Australii, która stała się naszym tymczasowym domem. Od 6 tygodni jesteśmy zaszyci pośrodku wzgórz w niewielkim domku, którym sie opiekujemy. W okolicy tylko zielone wzgórza,  wybrzeże oddalone o 30 kilometrów, skaczace kangury i niezliczone trele ptaków. Wokół posesji przechadzają się nasi tymczasowi podopieczni 11 krów, 5 kur, 2 psy i kot! Jednym słowem łapiemy oddech po 20 miesiącach w drodze przez Azję i bardzo, bardzo nam tu dobrze :).

Poszliśmy na całość i robimy świąteczne przyjęcie na 12 osób. Towarzystwo międzynarodowe  przy jednym stole Polska, Francja, Portugalia, Hiszpania, Włochy i Uk. W menu między innymi: barszcz z uszkami (roboty Romka :)), łosoś, pieczona wołowina w sosie śliwkowym , rolady warzywne, śledzik i gruszki duszone w winie. Miedzy nami jest szef kuchni więc wszystko jest pod kontrolą.W planach kolędy, pasterka i prezenty. Taki dom daleko od domu… Śniegu nie ma, szału przedświątecznego na wsi też nie widać, rodzina daleko, jednak w naszych sercach dziś zgościła świąteczna atmosfera i jesteśmy z Wami myślami i duchem. Serdecznie pozdrawiamy z drugiego końca swiata!!!

Advertisements
This entry was posted in Okoliczniściowo.... Bookmark the permalink.

2 Responses to Wesołych Świąt!

  1. Maria says:

    Wow, święta w takich okolicznościach ❤

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s